Podjela zahvalnica učesnicima na konkursu Nasuh Matrakčiji

U organizaciji Medrese “Osman ef. Redžović” organizovan je natjećaj na temu “Nasuh Matrakčija, matematičar, umjetnik, izumitelj”. Učenici naše škole uzeli su učešće u ovom natjećaju i osvojili zapažene rezultate. Nagrađeni učenici su Husić Melika, Lemeš Ajša, Šejma Imamović za likovne radove i Hadžić Ajna za literarni rad.

prilikom dodjele nagrada učenike je poselamio direktor Medrese Dženan Handžić i zahvalio im na učešću na Konkursu.

Medresa “Osman efendija Redžović” je dostavila u školu zahvalnice i slatke poklone za sve učenike koji su učestvovali na ovom konkursu u likovnim i literarnim radovima.danas smo uspjeli uručiti i posljednju zahvalnicu.

Donosimo vam imena nagrađenih učenika:

Smajlović Emira, učenica IX razreda
Kadrić Sajra, učenica IV razreda
Čučuk Muhamed, učenik VI razreda
Zimić Sedina, učenica VIII razreda
Raščić Merima, učenica VI razreda
Sadiković Lejla, učenica VII razreda
Trako Ajša, učenica V razreda. Zahvalnice za učešće na Konkursu u kategoriji likovnih i literarnih radova.
Trako Melika, učenica V razreda

Zahvaljujemo se menadžmentu Medrese na divnim poklonima našim učenicima.