Čas tjelesnog i zdravstvenog odgoja u kombinovanom odjeljenju

Učenici Ic i Vc odjeljenja Područne škole Podvinci

U prijepodnevnim satima 14.10.2021.godine zaputili smo se u Područnu školu u Podvincima na zakazani ogledni čas kod prof. Emine Rezaković- Đidelija. Ogledni čas je realizovan iz predmeta Tjelesnog i zdravstvenog odgoja, sa nastavnom jediniciom ” Elementarne igre- Živjeti zdravo- Voda je najzdravije piće”.

Takmičenje u puzanju

Učenici Ic i Vc su pokazali izuzetnu ozbiljnost, predanost i požrtvovanost prilikom realizacije časa.

Jako interesantnim igrama i vježbama učiteljica je učenike vodila kroz čas. Čas je bio jako dobro osmišljen, realizovan u učionici ali realizovan bez ijednog nedostatka. Bogastvo mašte, kreativnost, dječija radost su se osjetili u svakom dijelu sata.

Čast i zadovoljstvo je bilo prisustvovati ovakom času, aktivno i sa zadovoljstvom se uključiti u igre i takmičenje učenika.

Učenicima i učiteljici Emini želimo mnogo sreće u daljem radu.